Features
Specifications
Shop-Vac® 14" x 2-1/2" Diameter Wet/Dry Floor Nozzle cleans wide areas with bulk dry pick up and wet pick up power.
| Brand | Shop Vac |
|---|---|
| UPC | 026282901514 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 21, Section M2 |
| Package Length (in) | 16.20" |
| Package Width (in) | 7.80" |
| Package Height (in) | 2.60" |
| Manufacturer Part Number | 9067700 |
| Type | Accessory |
| Size | 2-1/2" |
| Style | Accessory |