Features
Specifications
Shop-Vac® 8" x 2-1/2" diameter Utility Nozzle is great for bulk dry pick up. For use with your 2-1/2" diameter hose or extension wands.
| Brand | Shop Vac |
|---|---|
| UPC | 026282901644 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 21, Section M2 |
| Package Length (in) | 10.60" |
| Package Width (in) | 7.40" |
| Package Height (in) | 2.60" |
| Manufacturer Part Number | 90675 |
| Type | Accessory |
| Size | 2-1/2" |
| Style | Accessory |