Features
Specifications
The Shop-Vac® 1-1/2" diameter Utility Nozzle is ideal for cleaning workbenches, vehicle interiors, and other small spaces. The nozzle fits 1-1/2" diameter hoses with hard accessory end. Use the included adaptor to connect the nozzle to 1-1/4" diameter hoses.
| Brand | Shop Vac |
|---|---|
| UPC | 026282919144 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 21, Section M2 |
| Package Length (in) | 8.20" |
| Package Width (in) | 6.40" |
| Package Height (in) | 1.80" |
| Manufacturer Part Number | 9191400 |
| Type | Accessory |
| Size | 1-1/2" |
| Style | Accessory |