Features
Specifications
Shop-Vac Claw Utility Nozzle, Specifications: 1-1/4 in Size, Plastic, Black, Suitable for: Shop-Vac 1-1/4, 1-1/2, 2-1/2 in Hose Ends
| Brand | Shop Vac |
|---|---|
| UPC | 026282619198 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 21, Section M2 |
| Package Length (in) | 4.50" |
| Package Width (in) | 3.00" |
| Package Height (in) | 12.00" |
| Manufacturer Part Number | 9196100 |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Specifications | 1-1/4 in Size |
| Suitable for | Shop-Vac 1-1/4 1-1/2 2-1/2 in Hose Ends |