Features
Specifications
Shop-Vac® 1-1/4 in to 1-1/2 in conversion unit allows you to use 1-1/2 in accessories with your 1-1/4 in diameter hose.
| Brand | Shop Vac |
|---|---|
| UPC | 026282919595 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 21, Section M2 |
| Package Length (in) | 5.00" |
| Package Width (in) | 1.60" |
| Package Height (in) | 2.80" |
| Manufacturer Part Number | 9195900 |
| Specifications | 1-1/4 - 1-1/2 in Conversion |
| Suitable For Use With | 1-1/4 in Diameter Hose |