Features
Specifications
Shop-Vac Reusable Dry Filter Disc, Suitable for: 337-592, 739-337, 344-694, 148-070, 199-498, 199-499, 199-501, 199-503, 199-504, 199-500, 199-506 Filters, Includes: (3) Reusable Dry Filter Discs
| Brand | Shop Vac |
|---|---|
| UPC | 026282901071 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 21, Section M4 |
| Package Length (in) | 2.00" |
| Package Width (in) | 8.00" |
| Package Height (in) | 8.00" |
| Manufacturer Part Number | 9010733 |
| Includes | (3) Reusable Dry Filter Discs |
| Suitable for | 337-592 739-337 344-694 148-070 199-498 199-499 199-501 199-503 199-504 199-500 199-506 Filters |