WIESE
Danish 1 in Carbon Steel Reversible, Elliptical Head Sweep
SKU: 30970
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$5.29
Features
Specifications
Sweep, Reversible, Elliptical Head, Series: Danish, 1 in Overall Width, Carbon Steel Housing
- 6mm high carbon, heat treated steel
- Also available hard-faced
| Brand | WIESE |
|---|---|
| UPC | 085888010440 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 11, Section W5 |
| Package Length (in) | 8.00" |
| Package Width (in) | 1.80" |
| Package Height (in) | 0.75" |
| Type | Reversible, Elliptical Head |
| Series | Danish |
| Overall Width | 1 in |
| Housing Material | Carbon Steel |