Whedon Products
Shower Handheld Swivel Connector
SKU: U5002PK
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$17.99
Features
Specifications
Swivel Connector, Shower Handheld
| Brand | Whedon Products |
|---|---|
| UPC | 043433165274 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section H5 |
| Package Length (in) | 4.00" |
| Package Width (in) | 3.00" |
| Package Height (in) | 0.60" |
| Manufacturer Part Number | AF527B |
| Type | Shower Handheld |