Whedon Products
2.5 gpm Chrome Shower Kit
SKU: AFS6C
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$41.99
Features
Specifications
Shower Kit, Spray Pattern: 3, 2.5 gpm, Chrome
- With valve
| Brand | Whedon Products |
|---|---|
| UPC | 043433161627 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section H6 |
| Package Length (in) | 3.00" |
| Package Width (in) | 7.25" |
| Package Height (in) | 10.25" |
| Manufacturer Part Number | AFS6C |
| Spray Pattern | 3 |
| Flow Rate | 2.5 gpm |
| Finish | Chrome |