Whedon Products
White Massage Shower Head
SKU: AFM5E
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$29.99
Features
Specifications
Massage Shower Head, Spray Pattern: 3, White
| Brand | Whedon Products |
|---|---|
| UPC | 043433814714 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section H6 |
| Package Length (in) | 9.80" |
| Package Width (in) | 7.00" |
| Package Height (in) | 2.80" |
| Manufacturer Part Number | HSDDP1 |
| Spray Pattern | 3 |
| Color | White |