Whedon Products
2.5 gpm 59 in Brushed Nickel Handheld Showerhead
SKU: AFR6CN
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$72.99
Features
Specifications
Showerhead, Handheld, Spray Pattern: 7, 2.5 gpm, 59 in Hose Length, Brushed Nickel
| Brand | Whedon Products |
|---|---|
| UPC | 043433196353 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section H6 |
| Package Length (in) | 10.00" |
| Package Width (in) | 7.00" |
| Package Height (in) | 2.80" |
| Manufacturer Part Number | AFR62C-N |
| Type | Handheld |
| Spray Pattern | 7 |
| Flow Rate | 2.5 gpm |
| Hose Length | 59 in |
| Finish | Brushed Nickel |