Whedon Products
3-Way Chrome Massage Shower Head
SKU: 483621
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$19.49
Features
Specifications
Fast pulsating, hard shower spray or combination spray & pulse. Turn crown to change sprays. Chrome plated brass ball & connector. Chrome abs spray body, 2.5 gpm maximum flow rate. Installs easily with standard 1/2 in female threads.
| Brand | Whedon Products |
|---|---|
| UPC | 043433572430 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section H6 |
| Package Length (in) | 5.20" |
| Package Width (in) | 4.60" |
| Package Height (in) | 3.40" |
| Manufacturer Part Number | EP24C |
| Series | Economy Plus |
| Number of Spray Patterns | 3-Way |
| Finish | Chrome |