Whedon Products
Rainbo Massage 2.5 gpm 1/2 in Shower Head
SKU: FP7C
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$37.99
Features
Specifications
Shower Head, Rainbo Massage, 2.5 gpm, 1/2 in, 7 Sprays, 4.5 in Overall Length, 4.5 in Overall Width, 5 in Overall Height, Plastic, Chrome
| Brand | Whedon Products |
|---|---|
| UPC | 043433677302 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section H6 |
| Package Length (in) | 5.00" |
| Package Width (in) | 4.80" |
| Package Height (in) | 4.20" |
| Collection | Rainbo Massage |
| Flow Rate | 2.5 gpm |
| Connection Size | 1/2 in |
| Number of Sprays | 7 |
| Overall Length | 4.5 in |
| Overall Width | 4.5 in |
| Overall Height | 5 in |
| Material | Plastic |
| Finish | Chrome |