Features
Specifications
QJ Shut Off Cap & Gasket
| Brand | TeeJet |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 08, Section T5 |
| Package Length (in) | 1.25" |
| Package Width (in) | 1.50" |
| Package Height (in) | 1.00" |
| Manufacturer Part Number | 114447A-1-CELR |
| Type | Shut-Off |
| Material | EPDM |
| Color | Black |
| Pressure Rating | 300 psi |