Features
Specifications
Downloads
Shtter Spike Blu, 3
| Brand | MIDWEST FASTENER |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 16 End Cap |
| Package Length (in) | 0.04" |
| Package Width (in) | 0.02" |
| Package Height (in) | 0.02" |
| Manufacturer Part Number | 32847 |
| Class | MR |
| Sub Class | HA |
| Size | 3 |
| Head Style | Pan |