Features
Specifications
143530 DIVERTER_PLUG
| Brand | Moen |
|---|---|
| UPC | 026508193167 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 05, Section I2 |
| Package Length (in) | 0.50" |
| Package Width (in) | 2.50" |
| Package Height (in) | 3.00" |
| Manufacturer Part Number | 143530 |
| Country of Origin | China |
| Length | 4.250 In |
| Width | 0.780 In |
| Height | 0.960 In |
| Volume | 3.18 |
| Weight | 0.020 |