EAST PENN
Steel Zinc-Plated Long Side Terminal Bolt w/ Spacer - 3/8"-16 UNC
SKU: B08766
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$2.59
Features
Specifications
Side Terminal Bolt with Spacer, Long, 3/8 in-16 UNC, Steel, Zinc Plated
| Brand | EAST PENN |
|---|---|
| UPC | 083996087668 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 14, Section N4 |
| Package Length (in) | 3.20" |
| Package Width (in) | 3.00" |
| Package Height (in) | 1.00" |
| Manufacturer Part Number | 08766 |
| Type | Long |
| Thread Size | 3/8 in-16 UNC |
| Material | Steel |
| Finish | Zinc Plated |