Features
Specifications
Downloads
Siemens Low Voltage Residential Specialty Load Centers: Small Circuit (2-10) EQ LC 4S 8C ML 125A N1-S DIY
| Brand | Siemens |
|---|---|
| UPC | 783643322172 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section A3 |
| Package Length (in) | 7.00" |
| Package Width (in) | 18.50" |
| Package Height (in) | 13.00" |
| Manufacturer Part Number | E0408ML1125SU |
| Number of phases | 1 |
| Country of Origin | MX |