Features
Specifications
Downloads
EQ LC 8S 16C ML 125A N1-S
| Brand | Siemens |
|---|---|
| UPC | 783643202122 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 08, Section A1 |
| Package Length (in) | 13.00" |
| Package Width (in) | 4.00" |
| Package Height (in) | 15.60" |
| Manufacturer Part Number | E0816ML1125S |
| Country of Origin | MX |
| Number of phases | 1 |