| Brand | Siemens |
|---|---|
| UPC | 783643322196 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section A3 |
| Package Length (in) | 7.00" |
| Package Width (in) | 24.00" |
| Package Height (in) | 12.50" |
| Manufacturer Part Number | W0408ML1125 |
| Country of Origin | MX |
| Number of phases | 1 |
Programming Styleguide for S7-1200/1500
SIMATIC S7 S7-1200 Programmable controller
other/Confirmation, Manufacturer
other/Confirmation, Manufacturer
other/Confirmation, Manufacturer
other/Confirmation, Manufacturer
Test Certificates/Special Test Certificate, Manufacturer
Test Certificates, Declaration of the Compliance with the order, Manufacturer