Features
Specifications
Breaker 15A Dual Func P-O Neut
| Brand | Siemens |
|---|---|
| UPC | 804766906572 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 08, Section D2 |
| Package Length (in) | 2.00" |
| Package Width (in) | 1.80" |
| Package Height (in) | 1.00" |
| Manufacturer Part Number | Q115DFN |
| Type | Circuit Breaker |
| Power | 15 A |
| Features | 1 Pole |