Features
Specifications
Downloads
SIEMENS LOW VOLTAGE PLUG-IN CIRCUIT BREAKER. 20A 1-POLE (10kA AT 120V) COMBINATION TYPE ARC-FAULT TYPE QAF2N BREAKER.
| Brand | Siemens |
|---|---|
| UPC | 804766906671 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 08, Section D2 |
| Package Length (in) | 2.80" |
| Package Width (in) | 2.40" |
| Package Height (in) | 0.80" |
| Manufacturer Part Number | QA120AFCN |
| Country of Origin | PH |