Features
Specifications
BREAKER 15A 1P 120V 10K QPF2 GFCI 5MA
| Brand | Siemens |
|---|---|
| UPC | 887621216511 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 08, Section D2 |
| Package Length (in) | 4.20" |
| Package Width (in) | 3.00" |
| Package Height (in) | 1.00" |
| Manufacturer Part Number | QF115A |
| Country of Origin | PH |
| Number of poles | 3 |