Features
Specifications
Handicapped Parking Only Sign, Aluminum, Pole Mount, 18 in Height, 12 in Width, Blue/White, HANDICAPPED PARKING ONLY TOWED AWAY ZONE Legend
- Bright colors for maximum visibility
- Extremely durable
- Prepunched mounting Holes
| Brand | HY-KO |
|---|---|
| UPC | 029069200558 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 16, Section I2 |
| Package Length (in) | 0.20" |
| Package Width (in) | 11.60" |
| Package Height (in) | 11.60" |
| Manufacturer Part Number | HW44 |
| Material | Aluminum |
| Mounting Type | Pole |
| Height | 18 in |
| Width | 12 in |
| Legend/Background Color | Blue/White |
| Legend | HANDICAPPED PARKING ONLY TOWED AWAY ZONE |