Features
Specifications
Commercial & Business Sign, 8 in Height, 2 in Width, White/Red, Aluminum, Watch Your Step Legend
| Brand | HY-KO |
|---|---|
| UPC | 084100000405 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 16, Section I1 |
| Package Length (in) | 0.06" |
| Package Width (in) | 8.00" |
| Package Height (in) | 2.00" |
| Manufacturer Part Number | 440 |
| Height | 8 in |
| Width | 2 in |
| Legend/Background Color | White/Red |
| Material | Aluminum |
| Legend Style | Watch Your Step |