BWF
Silicone Black Exterior Gasket
SKU: G1V
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$2.09
Features
Specifications
Exterior Gasket, Silicone, Black
- For lampholder
| Brand | BWF |
|---|---|
| UPC | 087115413000 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 09, Section C5 |
| Package Length (in) | 4.60" |
| Package Width (in) | 2.40" |
| Package Height (in) | 0.20" |
| Material | Silicone |
| Color | Black |