Features
Specifications
Downloads
SOCKET EXTENSION MED TO MED BK
- cULus Listed
| Brand | Pass & Seymour |
|---|---|
| UPC | 785007862317 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section D4 |
| Package Length (in) | 3.25" |
| Package Width (in) | 1.30" |
| Package Height (in) | 1.30" |
| Manufacturer Part Number | 1054 |
| Country of Origin | China |
| Color | Black |
| Product Line | Pass & Seymour |