Features
Specifications
Downloads
ock Hd Cover Chr, 5/16 S
| Brand | MIDWEST FASTENER |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 15 End Cap |
| Package Length (in) | 0.04" |
| Package Width (in) | 0.02" |
| Package Height (in) | 0.01" |
| Manufacturer Part Number | 30185 |
| Class | MR |
| Sub Class | CH |
| Size | 5/16 S |
| Head Style | Socket |
| Material | Brass |
| Finish | Chrome |