Features
Specifications
Downloads
SOCKET MED BRKT 250W 250V 1 CIRC KNOB
- UL Listed
- CSA Listed
| Brand | Pass & Seymour |
|---|---|
| UPC | 785007306118 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section D4 |
| Package Length (in) | 4.32" |
| Package Width (in) | 2.00" |
| Package Height (in) | 2.00" |
| Manufacturer Part Number | 918CC10 |
| Country of Origin | China |
| Type | Socket |
| Product Line | Pass & Seymour |