Shoe Polish (Brown) 1.5 oz
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
Instructions & Care:
To use, brush off leather before applying polish and allowing it to dry. Buff with a brush for a high-gloss shine. For additional shine, reapply lightly, sprinkle with water, and buff with a soft cloth.
| Brand | Sof Sole |
|---|---|
| UPC | 096506820952 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 33 End Cap |
| Package Length (in) | 2.80" |
| Package Width (in) | 2.80" |
| Package Height (in) | 0.80" |
| Product Form | Wax Blend Polish |
| Color | Brown |
| Container Size | 1.5 Oz. |