Sof Sole
Athletic Shoe Laces (Black) 45 in.
SKU: 767829
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$5.99
Features
Specifications
Athletic oval laces ideal for your athletic and casual footwear. Oval laces offer more texture than flat laces to help ensure they stay tied, even during athletic activities.
| Brand | Sof Sole |
|---|---|
| UPC | 096506847379 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 33 End Cap |
| Package Length (in) | 0.75" |
| Package Width (in) | 1.00" |
| Package Height (in) | 4.75" |
| Style | Athletic |
| Shape | Oval |
| Length (In.) | 45 |
| Color | Black |