Sof Sole
Boot Laces (Natural) 72 in.
SKU: 761361
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$8.79
Features
Specifications
Durable boot laces that are compatible with most boots. Stay securely in place during wear.
| Brand | Sof Sole |
|---|---|
| UPC | 096506848901 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 33 End Cap |
| Package Length (in) | 1.12" |
| Package Width (in) | 2.75" |
| Package Height (in) | 5.25" |
| Style | Boot |
| Length (In.) | 72 |
| Color | Gold/Brown |