Sof Sole
SofSole Premium Shine Boot Brush
SKU: 720602
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$11.99
Features
Specifications
The Premium Shine Brush ensures even coverage when conditioning shoes. The soft bristles are made from 100% horse hair and won't harm shoes.
| Brand | Sof Sole |
|---|---|
| UPC | 096506824646 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 33 End Cap |
| Package Length (in) | 2.00" |
| Package Width (in) | 2.75" |
| Package Height (in) | 7.60" |
| Bristle Material | Horse Hair |
| Handle Material | Wood |