SootEater
Fiberglass Chimney Cleaning Extension Rod (2pk) 3 ft
SKU: RCRD307
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$27.99
Features
Specifications
SootEater rotary chimney cleaning systems rods. Designed specially to fit this system with flexible quick connect system. (Two) 3 Ft. rods per package.
| Brand | SootEater |
|---|---|
| UPC | 181744000065 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 01, Section D5 |
| Package Length (in) | 15.60" |
| Package Width (in) | 2.00" |
| Package Height (in) | 0.80" |
| Length | 3 ft |
| Material | Fiberglass |