SouthBend
SouthBend 6-Compartment Tackle Box
SKU: 811143
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$3.09
Features
Specifications
Translucent and durable tackle box. Offers anglers a convenient and versatile tackle storage option. Keeps tackle neat and organized. Molded in worm proof plastics.
| Brand | SouthBend |
|---|---|
| UPC | 039364414987 |
| Package Length (in) | 8.00" |
| Package Width (in) | 4.00" |
| Package Height (in) | 1.25" |
| Number Of Compartments | 6 |
| Width (In.) | 4 |
| Height (In.) | 1.25 |
| Length (In.) | 8 |
| Color | Clear |
| Material | Plastic |