Southern Patio
Resin Hanging Basket Planter (Brown) 12 in.
SKU: 8249153
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$6.29
Features
Specifications
Southern Patio Hanging Basket Planter, Brown, Resin, 12 in H
| Brand | Southern Patio |
|---|---|
| UPC | 684143054825 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 32, Section I1 |
| Package Length (in) | 12.00" |
| Package Width (in) | 12.00" |
| Package Height (in) | 7.01" |
| Color | Brown |
| Material | Resin |
| Diameter | 12" |