World Casters & Equipment Manufacturing
3/4 in 1 in Steel Spanner Bushing
SKU: TP134338
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$6.99
Features
Specifications
Spanner Bushing, 3/4 in Inside Dia, 1 in Outside Dia, 3-3/8 in Overall Length, Steel, Yes Cross Drilled Hole
| Brand | World Casters & Equipment Manufacturing |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 32, Section S2 |
| Manufacturer Part Number | YB2-G06 |
| Inside Diameter | 3/4 in |
| Outside Diameter | 1 in |
| Overall Length | 3-3/8 in |
| Material | Steel |
| Cross Drilled Hole | Yes |