Stens
Nickel Standard Spark Plug
SKU: CR5HSB
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$5.99
Features
Specifications
Spark Plug, Standard, Nickel, Projected Projection
| Brand | Stens |
|---|---|
| UPC | 087295165355 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section N3 |
| Package Length (in) | 3.20" |
| Package Width (in) | 1.40" |
| Package Height (in) | 0.80" |
| Manufacturer Part Number | NGK6535 |
| Type | Standard |
| Material | Nickel |
| Projection | Projected |