Features
Specifications
Spark Plug, Standard, Nickel, Non-Projection Projection
| Brand | STIHL |
|---|---|
| UPC | 024847199710 |
| Package Length (in) | 2.00" |
| Package Width (in) | 2.00" |
| Package Height (in) | 2.00" |
| Manufacturer Part Number | 00030001962 |
| Type | Standard |
| Material | Nickel |
| Projection | Non-Projection |