Features
Specifications
Pull chain switches for multifunction applications.
| Brand | Gardner Bender |
|---|---|
| UPC | 032076890339 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 07, Section D4 |
| Package Length (in) | 2.00" |
| Package Width (in) | 1.60" |
| Package Height (in) | 0.80" |
| Manufacturer Part Number | GSW-33 |
| Each in Package Height (in) * | 5.000 |
| Each in Package Width (in) ° | 2.750 |
| Each in Package Length/Depth (in) * | 1.000 |
| Each in Package Weight (oz) ° | 0.850 |