Features
Specifications
Rust-Oleum® Specialty Tub & Tile Refinishing Kit acts and looks like porcelain and ceramic. Apply to ceramic, porcelain, or fiberglass.
- Fast drying
- Indoor use
- Durable & corrosion resistant
| Brand | Rustoleum |
|---|---|
| UPC | 020066786090 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 28 End Cap |
| Package Length (in) | 7.80" |
| Package Width (in) | 4.00" |
| Package Height (in) | 4.40" |
| Manufacturer Part Number | 384165 |
| Color | White |
| UPC | 020066786090 |
| Size | 1 qt. |