Features
Specifications
Heavy-Duty Tractor Top Link, 1-1/8" Thread Length, Steel, Zinc Plated
- Category 1 - Standard
| UPC | 032874225128 |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 10, Section T6 |
| Package Length (in) | 1.60" |
| Package Width (in) | 0.80" |
| Package Height (in) | 0.80" |
| Finish | Zinc Plated |
| Material | Steel |
| Thread Length | 1-1/8" |