Features
Specifications
Our top link pins are used for top link to implement connection. Yellow zinc dichromate-plated.
| UPC | 032874212708 |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 10, Section T6 |
| Package Length (in) | 6.00" |
| Package Width (in) | 1.00" |
| Package Height (in) | 1.00" |
| Finish | Yellow Zinc Dichromate |
| Material | Carbon Steel |
| Overall Length | 6-1/2" |
| Pin Diameter | 1-1/4" |