Features
Specifications
Downloads
Speed Push Nut, 3/16
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 15 End Cap |
|---|---|
| Package Length (in) | 0.03" |
| Package Width (in) | 0.02" |
| Package Height (in) | 0.01" |
| Class | MR |
| Sub Class | NW |
| Size | 3/16 |
| Material | Steel |
| Finish | Black Phosphate |