Spic & Span
Cinch 32 Oz. Glass & Surface Cleaner
SKU: 620033
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$6.49
Features
Specifications
Cinch cleans windows to a streak-free shine. It's great on windows, mirrors, patio doors, glass tabletops, windshields, and more. No streaks. Cinch cleans appliances, chrome, stovetops, stainless steel, countertops, fiberglass, and walls without leaving a dulling film behind. Contains no phosphate.
| Brand | Spic & Span |
|---|---|
| UPC | 811435002022 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 35, Section I4 |
| Package Length (in) | 9.80" |
| Package Width (in) | 4.20" |
| Package Height (in) | 2.40" |
| Manufacturer Part Number | 15409658601 |
| Container Size (Oz.) | 32 |
| Product Form | Trigger Spray |