Features
Specifications
BOSTITCH Pin,Spring,M3X45Mm
| Brand | Bostitch |
|---|---|
| Package Length (in) | 2.00" |
| Package Width (in) | 2.00" |
| Package Height (in) | 2.00" |
| Manufacturer Part Number | 174086 |
| Country of Origin | Taiwan |
| Height | 0.25 IN |
| Length | 1.75 IN |
| Width | 0.25 IN |
| Weight | 0.005 LB |
| Type | REPLACEMENT PARTS: SPARE PARTS |