Features
Specifications
Spine Shank, Masonry, Series: PCS, 12 in Drill Size - Wire, Percussion Core Flute
| Brand | Tru-Cut |
|---|---|
| UPC | 754166150313 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 28, Section W2 |
| Package Length (in) | 13.40" |
| Package Width (in) | 1.20" |
| Package Height (in) | 1.00" |
| Manufacturer Part Number | PCSPLINE |
| Type | Masonry |
| Series | PCS |
| Drill Size - Wire | 12 in |
| Flute Type | Percussion Core |