Blair
1/4 in 13224 Spotweld Cutter TRUE Replacement Arbor
SKU: BL13216
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$17.99
Features
Specifications
Includes retractable pilot pin (13217)
| Brand | Blair |
|---|---|
| UPC | 632175132165 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 12, Section M2 |
| Package Length (in) | 2.00" |
| Package Width (in) | 5.40" |
| Package Height (in) | 0.40" |
| Arbor Diameter | 1/4 in |
| Suitable For Use With | 13224 Spotweld Cutter |