Blair
3/8 in Double End Replacement Spotweld Cutter
SKU: BL13214
Need More?
Need more than what's currently in stock? We can help!
Contact us via our website chat or call us at 1-833-PAULBHD to inquire about availability and to place your order.
$19.99
Features
Specifications
Thicker cutter wall for longer tool life and improved durability.
- 3/8 in double-end replacement cutters are for the Blair Spotweld Cutter (13224)
- Two ends with cutting teeth. When one side becomes dull, simply flip over and use the other side
| Brand | Blair |
|---|---|
| UPC | 632175132141 |
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 12, Section M2 |
| Package Length (in) | 1.20" |
| Package Width (in) | 3.20" |
| Package Height (in) | 1.00" |
| Type | Double End Replacement |
| Drill Size | 3/8 in |