Features
Specifications
Offset Downspout Adapter, Flush-fit, 4 x 6 x 6 in Nominal, DS x Hub, PVC, White
- PVC SDR35 fitting
| UPC | 662455817062 |
|---|---|
| Store Location (Lititz, PA) | Aisle 02, Section I3 |
| Package Length (in) | 5.50" |
| Package Width (in) | 6.50" |
| Package Height (in) | 7.00" |
| Type | Flush-fit |
| Nominal Size | 4 x 6 x 6 in |
| Connection Type | DS x Hub |
| Material | PVC |
| Color | White |